LastPass Authenticator

Verimlilik uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.05 MB
  • Version 1.2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma LogMeIn, Inc.
Tek dokunuşla doğrulama ve yedekleme imkânı sunan LastPass Authenticator, en güvenilir uygulamalardandır.

İki faktörlü kimlik doğrulama kodları ile güvenli bir kullanım sunan LastPass Authenticator uygulaması ile hesabınızı oldukça rahat bir şekilde koruyabilirsiniz. Dilerseniz ek oturum açma özelliğinden de yararlanarak mobil cihazlarınızda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Tek dokunuşla doğrulama yapabileceğiniz LastPass Authenticator uygulamasında güvenli bulut yedeklemesi de bulunuyor.

LastPass hesabınız ve diğer desteklenen uygulamalarınız için zahmetsiz iki faktörlü kimlik doğrulama şansına sahip olabileceğiniz bu uygulamada hesabınızda ek oturum açabilirsiniz. Dijital güvenliğiniz için oldukça kaliteli bir uygulama olan LastPass Authenticator tamamen ücretsizdir.

LastPass, 30 saniyede 6 basamaklı kod üretiyor!

Her 30 saniyede bir 6 basamaklı kod üreten bu uygulama, tek dokunuşla onay amaçlı push bildirimleri de sunmaktadır. İsteğe bağlı şifreleme ve yedekleme özelliği de bulunan uygulamada SMS kodları desteği de bulunuyor.  LastPass hesabınız için uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, hesap ayarlarınızı oluşturabilirsiniz. Çok faktörlü seçenekler bölümüyle hesabınızı düzenleyebileceğiniz bu uygulamada barkodları da görüntüleyebilirsiniz.

Tercihlerinizi ayarlayarak değişikliklerinizi kaydedebileceğiniz LastPass Authenticator uygulamasında giriş sistemine uygun kodlar da girebilirsiniz. Onaylama ve reddetme isteği de sunan bu uygulama, pek çok jetonu da kullanıcılarına sunuyor.

QR kodu sayesinde otomatik kurulum gerçekleştirebileceğiniz bu uygulama TOTP uyumlu hizmetler veya uygulamalarla da çalışabiliyor. Uygulamanıza birden fazla hesap ekleyebileceğiniz bu uygulamada birbirinden güzel birçok özellik de sizleri bekliyor. Sade ve kullanışlı ara yüzü ile kullanıcılarına sunulan LastPass Authenticator uygulaması kullanıcılarına, tek dokunuşla doğrulama ve yedekleme imkânı da sağlıyor.

Sizde LastPass Authenticator uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, hesabınızı güvenle ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

LastPass Authenticator indir